Přejít na obsah
 • CZ
 • home_background

  30/1/2018

  S novým ročníkem, přichází nový brand a web

  Jak jsme již několikrát zmiňovali, tento ročník je opravdu přelomový a pokud jsme chtěli něco změnit, museli jsme začít úplně od základů. Vše začalo novým logem, které jsme představili v listopadu, poté jsme se vrhli na web. Myslíme si, že se velice povedl, a že všichni, kdo ho budou používat, s ním budou aspoň stejně spokojeni jako my.

  Podrobnější info k webu:

  Na tvorbě jsme se dohodli se společností DigitalTrends, která je i partnerem našeho turnaje a za tuto volbu jsme velice rádi. Dohromady se nám podařilo web nastavit přesně podle našich představ. Ještě před spuštěním turnaje na úvodní stránce poběží odpočítávání do začátku akce a se začátkem turnaje se změní na počítadlo diváků. Další částí je registrační zóna, která zatím slouží pouze k registraci. V průběhu turnaje pak bude propojena s live výsledky a tabulkami. Za zmínku stojí také náš blog, kde si pravidelně budete moci přečíst novinky ohledně turnaje. V neposlední řadě záložka „o turnaji“, která připomíná minulé ročníky.

  V nejbližších dnech spustíme již avizovaný Instagramový účet, pomocí kterého budete moci nahlédnout pod pokličku příprav akce a v průběhu turnaje vám budeme přes tento účet přinášet nejnovější informace, fotky a videa.